RW1S5CAR040JET
OhmiteOhmite
RW1S5CAR040JET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW1S5CAR040JET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.04 OHM 5% 1.5W J LEAD
Fitxak: RW1S5CAR040JET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
RW1S5CAR040JETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW1S5CAR040JET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.04 OHM 5% 1.5W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68463 pcs Datuen fitxa RW1S5CAR040JET.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Series RW Erresistentzia 40 mOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3916 J-Lead Beste izenak RW1S5CAR040JETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.164" (4.17mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 40 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound
Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RW1S5CAR040J
RW1S5CAR040J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.04 OHM 5% 1.5W J LEAD