RW1S5CAR010JE
OhmiteOhmite
RW1S5CAR010JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW1S5CAR010JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 5% 1.5W J LEAD
Fitxak: RW1S5CAR010JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RW1S5CAR010JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW1S5CAR010JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.01 OHM 5% 1.5W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46155 pcs Datuen fitxa RW1S5CAR010JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Series RW Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua 3916 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.164" (4.17mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound Konposizio Wirewound