RW1S0CKR005DET
OhmiteOhmite
RW1S0CKR005DET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW1S0CKR005DET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.005 OHM 0.5% 1W 4324
Fitxak: RW1S0CKR005DET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RW1S0CKR005DETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW1S0CKR005DET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.005 OHM 0.5% 1W 4324 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25528 pcs Datuen fitxa RW1S0CKR005DET.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.425" L x 0.244" W (10.80mm x 6.20mm)
Series RW1S0CK Erresistentzia 5 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4324 J-Lead (4 Terminals) Beste izenak RW1S0CKR005DETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.091" (2.30mm) Ezaugarriak Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 4324 J-Lead (4 Terminals) Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thick Film
Konposizio Thick Film
Produktu erlazionatuak
RW1S0CKR005DE
RW1S0CKR005DE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.005 OHM 0.5% 1W 4324