RW0S6BBR075FET
OhmiteOhmite
RW0S6BBR075FET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW0S6BBR075FET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.075 OHM 1% 0.6W 2010
Fitxak: RW0S6BBR075FET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
RW0S6BBR075FETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW0S6BBR075FET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.075 OHM 1% 0.6W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 153747 pcs Datuen fitxa RW0S6BBR075FET.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.202" L x 0.100" W (5.14mm x 2.54mm)
Series RW Erresistentzia 75 mOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak RW0S6BBR075FETTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.55mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 75 mOhms ±1% 0.6W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Wirewound
Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RW0S6BBR030FE
RW0S6BBR030FE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.03 OHM 1% 0.6W 2010
Stockean: 61853 pcs
Deskarga: RW0S6BBR030FE.pdf
RFQ
RW0S6BBR050FET
RW0S6BBR050FET
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.05 OHM 1% 0.6W 2010
Stockean: 130775 pcs
Deskarga: RW0S6BBR050FET.pdf
RFQ
RW0S6BBR075FE
RW0S6BBR075FE
deskribapena: RES 0.075 OHM 1% 0.6W 2010