RW0S6BBR020FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW0S6BBR020FE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 1% 0.6W 2010
Fitxak: RW0S6BBR020FE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
RW0S6BBR020FEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW0S6BBR020FE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.02 OHM 1% 0.6W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63692 pcs Datuen fitxa RW0S6BBR020FE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.202" L x 0.100" W (5.14mm x 2.54mm)
Series RW Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak OHRW0S6BBR020FE
OHRW0S6BBR020FE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.55mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±1% 0.6W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Wirewound