RC1R0EA6R80KT
OhmiteOhmite
RC1R0EA6R80KT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC1R0EA6R80KT
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.8 OHM 10% 1W J LEAD
Fitxak: RC1R0EA6R80KT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RC1R0EA6R80KTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC1R0EA6R80KT fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 6.8 OHM 10% 1W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6221 pcs Datuen fitxa RC1R0EA6R80KT.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea -1300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Recessed Tamaina / dimentsioa 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Series RC Erresistentzia 6.8 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8127 J-Lead Beste izenak RC1R0EA6R80KTR
RC1R0EA6R80KTTR
RC1R0EA6R80KTTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.278" (7.06mm) Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.8 Ohms ±10% 1W Chip Resistor 8127 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition