RC0S2CA47R0JET
OhmiteOhmite
RC0S2CA47R0JET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0S2CA47R0JET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 47 OHM 5% 1/4W J LEAD
Fitxak: RC0S2CA47R0JET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
RC0S2CA47R0JETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0S2CA47R0JET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 47 OHM 5% 1/4W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73112 pcs Datuen fitxa RC0S2CA47R0JET.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Series RC Erresistentzia 47 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3916 J-Lead Beste izenak RC0S2CA47R0JETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.164" (4.17mm) Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 47 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition
Konposizio Carbon Composition
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RC0S2CA47R0JE
RC0S2CA47R0JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES SMD 47 OHM 5% 1/4W J LEAD
Stockean: 25635 pcs
Deskarga: RC0S2CA47R0JE.pdf
RFQ
RC0S2CA470RJET
RC0S2CA470RJET
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES SMD 470 OHM 5% 1/4W J LEAD
Stockean: 86695 pcs
Deskarga: RC0S2CA470RJET.pdf
RFQ
RC0S2CA4R70J
RC0S2CA4R70J
Deskarga: RC0S2CA4R70J.pdf
RC0S2CA47R0J
RC0S2CA47R0J