RC0R5DB270RJE
OhmiteOhmite
RC0R5DB270RJE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0R5DB270RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 270 OHM 5% 1/2W J LEAD
Fitxak: RC0R5DB270RJE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RC0R5DB270RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0R5DB270RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 270 OHM 5% 1/2W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22665 pcs Datuen fitxa RC0R5DB270RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Recessed Tamaina / dimentsioa 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Series RC Erresistentzia 270 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua 6327 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.231" (5.87mm)
Ezaugarriak Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 270 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 6327 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition Konposizio Carbon Composition