ON1515E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ON1515E-R58
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 150 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: ON1515E-R58.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
ON1515E-R58ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ON1515E-R58 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 150 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2300026 pcs Datuen fitxa ON1515E-R58.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -450ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Series Little Rebel® ON Erresistentzia 150 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ON1515ER58
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 150 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film