ON1055E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ON1055E-R58
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1M OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: ON1055E-R58.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
ON1055E-R58ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ON1055E-R58 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1M OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2477117 pcs Datuen fitxa ON1055E-R58.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -700ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Series Little Rebel® ON Erresistentzia 1 MOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ON1055ER58
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 MOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film