OM3335E-R58
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OM3335E-R58
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 33K OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: OM3335E-R58.pdf
  • Mezua
OM3335E-R58ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OM3335E-R58 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 33K OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4021963 pcs Datuen fitxa OM3335E-R58.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -450ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Series Little Rebel® OM Erresistentzia 33 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak OM3335ER58
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 33 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film