OK7515E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OK7515E-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 750 OHM 1/4W 5% AXIAL
Fitxak: OK7515E-R52.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50000 pcs
  • Mezua
OK7515E-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OK7515E-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 750 OHM 1/4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12349848 pcs Datuen fitxa OK7515E-R52.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -450ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Series Little Rebel® OK Erresistentzia 750 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak OK7515ER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 750 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film