MOX93021004FVE
OhmiteOhmite
MOX93021004FVE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MOX93021004FVE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1M OHM 7.5W 1% AXIAL
Fitxak: MOX93021004FVE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MOX93021004FVEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MOX93021004FVE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1M OHM 7.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4233 pcs Datuen fitxa MOX93021004FVE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia x 2.047" L (8.00mm x 52.00mm)
Series Super-Mox Erresistentzia 1 MOhms
Energia (Watts) 7.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1 MOhms ±1% 7.5W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film