MOX91021005FVE
OhmiteOhmite
MOX91021005FVE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MOX91021005FVE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 10M OHM 3.8W 1% AXIAL
Fitxak: MOX91021005FVE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MOX91021005FVEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MOX91021005FVE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 10M OHM 3.8W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5661 pcs Datuen fitxa MOX91021005FVE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia x 1.063" L (8.00mm x 27.00mm)
Series Super-Mox Erresistentzia 10 MOhms
Energia (Watts) 3.8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 MOhms ±1% 3.8W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film