MOX-200001007F
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MOX-200001007F
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1G OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: MOX-200001007F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MOX-200001007Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MOX-200001007F fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1G OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3248 pcs Datuen fitxa MOX-200001007F.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.256" L (2.20mm x 6.50mm)
Series Mini-Mox Erresistentzia 1 GOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk