MM4991FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM4991FE-R58
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 4.99K OHM 1W 1% AXIAL
Fitxak: MM4991FE-R58.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25000 pcs
  • Mezua
MM4991FE-R58ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM4991FE-R58 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 4.99K OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2351164 pcs Datuen fitxa MM4991FE-R58.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Series Metal Devil® MM Erresistentzia 4.99 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak MM4991FER58
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.99 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MM4KP DC24
MM4KP DC24
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Stockean: 375 pcs
Deskarga: MM4KP DC24.pdf
RFQ
MM4KP-AC200/220
MM4KP-AC200/220
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 220V
Stockean: 322 pcs
Deskarga: MM4KP-AC200/220.pdf
RFQ
MM4 AC100
MM4 AC100
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 15A 100V
Stockean: 670 pcs
Deskarga:
MM4KP DC100/110
MM4KP DC100/110
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Stockean: 435 pcs
Deskarga: MM4KP DC100/110.pdf
MM4KP-AC120
MM4KP-AC120
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V
Stockean: 399 pcs
Deskarga: MM4KP-AC120.pdf
MM4KP DC125
MM4KP DC125
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 125V