ML6042FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ML6042FE-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 60.4K OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: ML6042FE-R52.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40000 pcs
  • Mezua
ML6042FE-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ML6042FE-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 60.4K OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6620301 pcs Datuen fitxa ML6042FE-R52.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Series Metal Devil® ML Erresistentzia 60.4 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ML6042FER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 60.4 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film