MK5112FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MK5112FE-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 51.1K OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: MK5112FE-R52.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50000 pcs
  • Mezua
MK5112FE-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MK5112FE-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 51.1K OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9683605 pcs Datuen fitxa MK5112FE-R52.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Series Metal Devil® MK Erresistentzia 51.1 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak MK5112FER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 51.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film