MK1403FE-R52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MK1403FE-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 140K OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: MK1403FE-R52.pdf
  • Mezua
MK1403FE-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MK1403FE-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 140K OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8923996 pcs Datuen fitxa MK1403FE-R52.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Series Metal Devil® MK Erresistentzia 140 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak MK1403FER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 140 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film