MJ1152FE-R52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MJ1152FE-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 11.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
Fitxak: MJ1152FE-R52.pdf
  • Mezua
MJ1152FE-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MJ1152FE-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 11.5K OHM 1/8W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11209663 pcs Datuen fitxa MJ1152FE-R52.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Series Metal Devil® MJ Erresistentzia 11.5 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak MJ1152FER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 11.5 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film