MC102821004J
OhmiteOhmite
MC102821004J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC102821004J
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1M OHM 5% 1.5W 5025
Fitxak: MC102821004J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
MC102821004Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC102821004J fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 1M OHM 5% 1.5W 5025 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 36050 pcs Datuen fitxa MC102821004J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Series Macrochip Erresistentzia 1 MOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak MC102011004J
MC102J-1M
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.142" (3.60mm) Ezaugarriak High Voltage, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film