MC102521005JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC102521005JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10M OHM 5% 1.5W 5025
Fitxak: MC102521005JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
MC102521005JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC102521005JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 10M OHM 5% 1.5W 5025 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37652 pcs Datuen fitxa MC102521005JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Series Macrochip Erresistentzia 10 MOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua 5025 J-Lead Beste izenak OHMC102521005JE
OHMC102521005JE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.142" (3.60mm) Ezaugarriak High Voltage, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 5025 J-Lead High Voltage, Non-Inductive Thick Film