LVT04R0100FER
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVT04R0100FER
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10 MOHMS 1% 1/3W 0402
Fitxak: 1.LVT04R0100FER.pdf2.LVT04R0100FER.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
LVT04R0100FERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVT04R0100FER fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 10 MOHMS 1% 1/3W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 672013 pcs Datuen fitxa 1.LVT04R0100FER.pdf2.LVT04R0100FER.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Series LVT Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak LVT04R0100FERTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm) Ezaugarriak Current Sense
Deskribapen zehatza 10 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Metal Element Konposizio Metal Element