LVM25FVR050E-TR
OhmiteOhmite
LVM25FVR050E-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVM25FVR050E-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 1% 1W 2512
Fitxak: LVM25FVR050E-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
LVM25FVR050E-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVM25FVR050E-TR fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.05 OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 649822 pcs Datuen fitxa LVM25FVR050E-TR.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Series LVM Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak LVM25FVR050ETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil