LVK25R003FER
OhmiteOhmite
LVK25R003FER Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVK25R003FER
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.003 OHM 2W 2512 WIDE
Fitxak: LVK25R003FER.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
LVK25R003FERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVK25R003FER fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.003 OHM 2W 2512 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38955 pcs Datuen fitxa LVK25R003FER.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1224 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Series LVK Erresistentzia 3 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Beste izenak LVK25R003FERCT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film