LVK20R020DER
OhmiteOhmite
LVK20R020DER Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVK20R020DER
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 0.5% 3/4W 2010
Fitxak: LVK20R020DER.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
LVK20R020DERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVK20R020DER fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.02 OHM 0.5% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 186200 pcs Datuen fitxa LVK20R020DER.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series LVK Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak LVK20R020DERTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film