LVK12R015DER
OhmiteOhmite
LVK12R015DER Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVK12R015DER
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.015 OHM 0.5% 1/2W 1206
Fitxak: LVK12R015DER.pdf
  • Mezua
LVK12R015DERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVK12R015DER fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.015 OHM 0.5% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4614 pcs Datuen fitxa LVK12R015DER.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series LVK Erresistentzia 15 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak LVK12R015DERCT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15 mOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film