L50J10KE
OhmiteOhmite
L50J10KE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L50J10KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 10K OHM 5% 50W
Fitxak: L50J10KE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
L50J10KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L50J10KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 10K OHM 5% 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8528 pcs Datuen fitxa L50J10KE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 4.000" L (14.30mm x 101.60mm) Series 270
Erresistentzia 10 kOhms Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Ezaugarri muntatzea Brackets (not included)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound
Estaldura, Etxebizitza mota Vitreous Enamel Coated
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
L50J10K
L50J10K
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 10K OHM 5% 50W