L25J750E
OhmiteOhmite
L25J750E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L25J750E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 750 OHM 5% 25W
Fitxak: L25J750E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
L25J750Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L25J750E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 750 OHM 5% 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12982 pcs Datuen fitxa L25J750E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Series 270
Erresistentzia 750 Ohms Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Ezaugarri muntatzea Brackets (not included)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 750 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound
Estaldura, Etxebizitza mota Vitreous Enamel Coated
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
L25J70KE
L25J70KE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 70K OHM 5% 25W
Stockean: 8785 pcs
Deskarga: L25J70KE.pdf
RFQ
L25J750
L25J750
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 750 OHM 5% 25W