L175J1R0
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L175J1R0
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1 OHM 5% 175W
Fitxak: L175J1R0.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
L175J1R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L175J1R0 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 1 OHM 5% 175W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3690 pcs Datuen fitxa L175J1R0.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm) Series 270
Erresistentzia 1 Ohms Energia (Watts) 175W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Beste izenak OHL175J1R0
OHL175J1R0-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Ezaugarri muntatzea Brackets (not included) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 Ohms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor
Konposizio Wirewound Estaldura, Etxebizitza mota Vitreous Enamel Coated
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
L175J1R0E
L175J1R0E
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 1 OHM 5% 175W