L12J22KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L12J22KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 22K OHM 5% 12W
Fitxak: L12J22KE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
L12J22KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L12J22KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 22K OHM 5% 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11358 pcs Datuen fitxa L12J22KE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) Series 270
Erresistentzia 22 kOhms Energia (Watts) 12W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Beste izenak OHL12J22KE
OHL12J22KE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Ezaugarri muntatzea Brackets (not included) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 22 kOhms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor