IS175B10RKE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IS175B10RKE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES BRAKE BLEEDER 10OHM 10% 175W
Fitxak: IS175B10RKE.pdf
  • Mezua
IS175B10RKEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IS175B10RKE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES BRAKE BLEEDER 10OHM 10% 175W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4828 pcs Datuen fitxa IS175B10RKE.pdf
Mota Bleeder, Braking tolerantzia ±10%
Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C Series IS
Erresistentzia 10 Ohms Energia (Watts) 175W
Packaging Bulk Beste izenak Q10967433A
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±10% 175W Bleeder, Braking Specialized Resistor Thick Film ±250ppm/°C Surface Mount Konposizio Thick Film