HVF1206T1008JE
OhmiteOhmite
HVF1206T1008JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HVF1206T1008JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10G OHM 5% 0.3W 1206
Fitxak: HVF1206T1008JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
HVF1206T1008JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HVF1206T1008JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 10G OHM 5% 0.3W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28340 pcs Datuen fitxa HVF1206T1008JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm)
Series HVF Erresistentzia 10 GOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak HVF1206T1008FEBK
HVF1206T1008FEBK-ND
HVF1206T1008JEBK
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.71mm) Ezaugarriak High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 GOhms ±5% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic Thick Film