HVC2512Z5006JET
OhmiteOhmite
HVC2512Z5006JET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HVC2512Z5006JET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 500M OHM 5% 1W 2512
Fitxak: HVC2512Z5006JET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
HVC2512Z5006JETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HVC2512Z5006JET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 500M OHM 5% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19187 pcs Datuen fitxa HVC2512Z5006JET.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.138" W (6.30mm x 3.50mm)
Series HVC Erresistentzia 500 MOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak HVC2512Z5006JETTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 500 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage Thick Film