HVC0805T2505JET
OhmiteOhmite
HVC0805T2505JET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HVC0805T2505JET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 25M OHM 5% 1/8W 0805
Fitxak: HVC0805T2505JET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
HVC0805T2505JETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HVC0805T2505JET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 25M OHM 5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80013 pcs Datuen fitxa HVC0805T2505JET.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series HVC Erresistentzia 25 MOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak HVC0805T2505JET-ND
HVC0805T2505JETTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 25 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage Thick Film