HVC0402T2504JET
OhmiteOhmite
HVC0402T2504JET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HVC0402T2504JET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.5M OHM 5% 1/20W 0402
Fitxak: HVC0402T2504JET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
HVC0402T2504JETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HVC0402T2504JET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 2.5M OHM 5% 1/20W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86790 pcs Datuen fitxa HVC0402T2504JET.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.041" L x 0.020" W (1.04mm x 0.50mm)
Series HVC Erresistentzia 2.5 MOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak HVC0402T2504JET-ND
HVC0402T2504JETTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.5 MOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) High Voltage Thick Film