GW10J2K50E
OhmiteOhmite
GW10J2K50E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GW10J2K50E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CAP BLEEDER 2.5K OHM 5% 10W
Fitxak: GW10J2K50E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
GW10J2K50Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GW10J2K50E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CAP BLEEDER 2.5K OHM 5% 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20884 pcs Datuen fitxa GW10J2K50E.pdf
Mota Bleeder, Capacitor tolerantzia ±5%
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Series G
Erresistentzia 2.5 kOhms Energia (Watts) 10W
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Capacitor, 22mm Pitch Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 2.5 kOhms ±5% 10W Bleeder, Capacitor Specialized Resistor Wirewound ±100ppm/°C Capacitor, 22mm Pitch