FCSL76R0005JER
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FCSL76R0005JER
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 500 UOHM 3W 3015 WIDE
Fitxak: FCSL76R0005JER.pdf
  • Mezua
FCSL76R0005JERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FCSL76R0005JER fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 500 UOHM 3W 3015 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4386 pcs Datuen fitxa FCSL76R0005JER.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 7638 Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.299" W (3.80mm x 7.60mm)
Series FCSL Erresistentzia 500 µOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Beste izenak FCSL76R0005JERTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 500 µOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil