FC4L110R020FER
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FC4L110R020FER
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 5W 4320 WIDE
Fitxak: FC4L110R020FER.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
FC4L110R020FERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FC4L110R020FER fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.02 OHM 5W 4320 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57318 pcs Datuen fitxa FC4L110R020FER.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 11050 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.433" W (5.00mm x 11.00mm)
Series FC4L Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 20 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil