F55J400E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F55J400E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 400 OHM 5% 55W
Fitxak: F55J400E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
F55J400Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F55J400E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 400 OHM 5% 55W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6833 pcs Datuen fitxa F55J400E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 3.500" L x 1.000" W (88.90mm x 25.40mm) Series Stackohm® 250
Erresistentzia 400 Ohms Energia (Watts) 55W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Flat Oval
Beste izenak OHF55J400E
OHF55J400E-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Ezaugarri muntatzea Flange Braces, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.563" (14.29mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 400 Ohms ±5% 55W Wirewound Chassis Mount Resistor
Konposizio Wirewound Estaldura, Etxebizitza mota Vitreous Enamel Coated
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F55J40RE
F55J40RE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 40 OHM 5% 55W
Stockean: 7009 pcs
Deskarga: F55J40RE.pdf
RFQ
F55J2R0E
F55J2R0E
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 2 OHM 5% 55W
Stockean: 6164 pcs
Deskarga: F55J2R0E.pdf
RFQ
F55J400
F55J400
deskribapena: RES CHAS MNT 400 OHM 5% 55W