F55J250E
OhmiteOhmite
F55J250E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F55J250E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 250 OHM 5% 55W
Fitxak: F55J250E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
F55J250Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F55J250E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 250 OHM 5% 55W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7161 pcs Datuen fitxa F55J250E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 3.500" L x 1.000" W (88.90mm x 25.40mm) Series Stackohm® 250
Erresistentzia 250 Ohms Energia (Watts) 55W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Flat Oval
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Ezaugarri muntatzea Flange Braces, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.563" (14.29mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 250 Ohms ±5% 55W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound