F40J1K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F40J1K5E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 40W
Fitxak: F40J1K5E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
F40J1K5Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F40J1K5E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7116 pcs Datuen fitxa F40J1K5E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm) Series Stackohm® 250
Erresistentzia 1.5 kOhms Energia (Watts) 40W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Flat Oval
Beste izenak OHF40J1K5E
OHF40J1K5E-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Ezaugarri muntatzea Flange Braces, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.563" (14.29mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.5 kOhms ±5% 40W Wirewound Chassis Mount Resistor