F40J10KE
OhmiteOhmite
F40J10KE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F40J10KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 10K OHM 5% 40W
Fitxak: F40J10KE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F40J10KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F40J10KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 10K OHM 5% 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5364 pcs Datuen fitxa F40J10KE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm) Series Stackohm® 250
Erresistentzia 10 kOhms Energia (Watts) 40W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Flat Oval
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Ezaugarri muntatzea Flange Braces, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.563" (14.29mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 kOhms ±5% 40W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound
Estaldura, Etxebizitza mota Vitreous Enamel Coated
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F4009 NA103
F4009 NA103
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: HEAT SHRINK TUBE 9 NAT 25X4'
Stockean: 192 pcs
Deskarga: F4009 NA103.pdf
RFQ
F40A
F40A
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: DIODE GEN PURP 4KV 100MA AXIAL