F30J7K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F30J7K5E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 30W
Fitxak: F30J7K5E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
F30J7K5Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F30J7K5E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7323 pcs Datuen fitxa F30J7K5E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.250" L x 1.000" W (31.75mm x 25.40mm) Series Stackohm® 250
Erresistentzia 7.5 kOhms Energia (Watts) 30W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Flat Oval
Beste izenak OHF30J7K5E
OHF30J7K5E-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Ezaugarri muntatzea Flange Braces, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.563" (14.29mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 7.5 kOhms ±5% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor
Konposizio Wirewound Estaldura, Etxebizitza mota Vitreous Enamel Coated
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F30J7K5
F30J7K5
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 30W