F30J250E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F30J250E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 250 OHM 5% 30W
Fitxak: F30J250E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
F30J250Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F30J250E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 250 OHM 5% 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7908 pcs Datuen fitxa F30J250E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.250" L x 1.000" W (31.75mm x 25.40mm) Series Stackohm® 250
Erresistentzia 250 Ohms Energia (Watts) 30W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Flat Oval
Beste izenak OHF30J250E
OHF30J250E-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Ezaugarri muntatzea Flange Braces, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.563" (14.29mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 250 Ohms ±5% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor