F20J1R0E
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F20J1R0E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1 OHM 5% 20W
Fitxak: F20J1R0E.pdf
  • Mezua
F20J1R0Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F20J1R0E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 1 OHM 5% 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11689 pcs Datuen fitxa F20J1R0E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm) Series Stackohm® 250
Erresistentzia 1 Ohms Energia (Watts) 20W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Flat Oval
Beste izenak OHF20J1R0E
OHF20J1R0E-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Ezaugarri muntatzea Flange Braces, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.375" (9.53mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 Ohms ±5% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor