F10J1K0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F10J1K0E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1K OHM 5% 10W
Fitxak: F10J1K0E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
F10J1K0Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F10J1K0E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 1K OHM 5% 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11669 pcs Datuen fitxa F10J1K0E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm) Series Stackohm® 250
Erresistentzia 1 kOhms Energia (Watts) 10W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Flat Oval
Beste izenak OHF10J1K0E
OHF10J1K0E-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Ezaugarri muntatzea Flange Braces, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.375" (9.53mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 kOhms ±5% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor
Konposizio Wirewound Estaldura, Etxebizitza mota Vitreous Enamel Coated
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F10J1K0
F10J1K0
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 1K OHM 5% 10W