EVRT252EP4R7JE
OhmiteOhmite
EVRT252EP4R7JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVRT252EP4R7JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 350W
Fitxak: EVRT252EP4R7JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
EVRT252EP4R7JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVRT252EP4R7JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 350W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2333 pcs Datuen fitxa EVRT252EP4R7JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.205" Dia x 9.921" L (30.60mm x 252.00mm) Series Euro-Power
Erresistentzia 4.7 Ohms Energia (Watts) 350W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Ezaugarri muntatzea Brackets (not included)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.7 Ohms ±5% 350W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound