EVFL170EN10RJE
OhmiteOhmite
EVFL170EN10RJE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVFL170EN10RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 10 OHM 5% 160W
Fitxak: EVFL170EN10RJE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
EVFL170EN10RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVFL170EN10RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 10 OHM 5% 160W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1791 pcs Datuen fitxa EVFL170EN10RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.102" Dia x 6.614" L (28.00mm x 168.00mm) Series Euro-Power
Erresistentzia 10 Ohms Energia (Watts) 160W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Ezaugarri muntatzea Brackets, Termination
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±5% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound