D50K20KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D50K20KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 20K OHM 50W
Fitxak: D50K20KE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
D50K20KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D50K20KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 20K OHM 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5493 pcs Datuen fitxa D50K20KE.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Dividohm®210 Erresistentzia 20 kOhms
Energia (Watts) 50W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Beste izenak OHD50K20KE
OHD50K20KE-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 4.000" (101.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) Deskribapen zehatza 20 kOhms 50W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 4.000" (101.60mm) Length